Klanų Kariai
Maloniai kviečiame prisiregistruoti prie šio Klanų Karių forumo. Dar liko daug laisvų aukštų rangų per RPG, tad Jūsų vardas gali puikuotis ant ginklanešio, vado, vaistytojo ar vaistytojo mokinio lentelių, Klanų Narių sąraše. Būti skaičiusiam Klanų Karių knygas nėra būtina, kadangi tereikia pažiūrėti kaip kiti rašo RPG žinutes ir galima suprasti, kas čia du daiktas. O ir teritorijos aprašytos, kad tiems, kurie šių knygų nėra skaitę, būtų lengviau susigaudyti. Net jeigu ir nenori žaisti vien tik RPG, dar yra daugybė kitų skilčių, kurgalima tiesiog laisvai ir smagiai su kitais forumo nariais pabendrauti.
Norint pamatyti daugiau temų ir skilčių, reikia užsiregistruoti ar prisijungti.
Klanų Kariai

Užeik, susikūrk katę ir įsijausk į vaidmenį!
 
HomePortalSearchRegisterLog in

 

 Laukinių gyvūnų informacija

Go down 
AuthorMessage
Equine.`
Forumo kūrėja ir Šešėlio klano vadė
Forumo kūrėja ir Šešėlio klano vadė
Equine.`

Posts : 133
Join date : 2011-04-08

Klanų katė
Dabartinis vardas: Juodoji Žvaigždė
Lytis: Katė
HP [gyvybės taškai]:
Laukinių gyvūnų informacija Left_bar_bleue900/900Laukinių gyvūnų informacija Empty_bar_bleue  (900/900)

Laukinių gyvūnų informacija Empty
PostSubject: Laukinių gyvūnų informacija   Laukinių gyvūnų informacija EmptyMon May 02, 2011 11:48 am

Paukščiai
Šarkos - įkyrios šarkos, kurios mėgsta vogti iš kačių grobį. Randamos visur.
Ereliai - dideli plėšrūs paukščiai, kurie yra iš pažiūros ramūs, bet jeigu juos suerzina - gero nesitikėk. Gan reti, randami tik toliau nuo stovyklų.
Vanagai - nuolat slanpinėja po klanų teritorijas, vagia grobį, kartais besigindami gali pulti katę. Randami visuose klanų teritorijuose išskyrus stovyklas.
Jūriniai ereliai - taikūs paukščiai, kurie gaudo Upės klano žuvis. Jeigu yra reikalas, gali pulti kates. Randami prie upės.
Zylės, žvirbliai ir kiti maži medžiojami paukšteliai - kadangi maži sunkiai sugaudomi. Nėra pavojingi katėms. Randami dažniausiai miškuose ir ypač Dvikojų gyvenvietėje.

Plėsrūs gyvūnai [Dažniausiai iš karto puola kates]
Lūšys - gali vogti grobį iš grobio krūvos, dažniausiai randamos klanų teritorijų miškuose. Geriausiai jų nevyti, nes jos vos tik pamačiusios vieną katę, puola. Randamos įvairiuose miškuose.
Niekieno nevaldomos benamės katės - aršios benamės Dvikojų gyvenvietėje gyvenančios katės, kurios mielai pašalina kates. Randamos tik prie Dvikojų gyvenvietės ir joje.
Servalai - aršūs ir pikti laukiniai gyvūnai, kurių geriau neerzinti. Gali sugyventi taikiai, jei tik jiems netrukdai. Randami visuose miškuose, gan reti.
Niekieno nevaldomi vienišiai - aršūs vienišiai, kurie mielai pasinaudotų proga pulti katę. Visur, tik ne klanų stovyklavietėse.
Ocelotai - miškuose gyvenančios laukinės katės, kurios yra gan taikios, bet ne tokios taikios, kad su jomis būtų galima susikalbėti ar prie jų prieiti per arti. Dažniausiai randamos miškinguose plotuose, arba kur tvyrauja tik žolė.
Kalnų liūtai/pumos - dažniausiai drėgnuose miškuose ir kalnuotose vietose randami kalnų liūtai, kurie yra labai aršūs ir puola katę vos tik ši atsiranda jų akiratyje. Randomi miškuose arba kalnuose.
Meškos/lokiai - patys pavojingiausi laukiniai gyvūnai, kurie slanpinėja miškais. Puola katę nedvejodami. Visur, tik yra gan reti.
Vilkai - pikti ir labai aršūs laukiniai šunys, kitaip vadinami vilkais. Sunkiai randami, bet vos tik pamatę kates, dažniausiai puola. Aktyviausi naktimis, randami visuose miškuose.

Dideli augalėdžiai [Jie irgi gali sužeisti kates]
Šernai - pikčiunos šernai, kurie mėgsta vaikyti kates, bet jų dažniausiai nepuola. Randami miškuose.
Stirnos - briedžių arba elnių patelės, kitaip vadinamos stirnomis. Pavieniui dažniausiai nevaikšto, bet jei sutinki visą kaimenę - jų geriau negąsdinti. Vaikšto grupėmis, būriais, randami miškuose.
Briedžiai/elniai - [žr. antrą ir trečią sakinius iš stirnų]
Back to top Go down
https://klanukariai.lithuanianforum.net
 
Laukinių gyvūnų informacija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Klanų Kariai  :: RP pradžia :: RPG Informacija-
Jump to: